Ege Termal Otel
HAKKIMIZDA
Tesisimiz 1986 yılından bu yana hizmet vermektedir.Denizli Karahayıt Bölgesinde bulunan otelimiz her geçen yıl gelişmeye ve müşterilerimizin konforu için kendini geliştirmektedir. Tesisimiz 12 ay boyunca 7/24 acık olmakta kış aylarında merkezi termal sistemle ısıtılmaktadır. Erkek ve bayanlara ayrı olarak tahsis edilmiş hamamları, kapalı termal yüzme havuzları ve buhar odaları mevcuttur. 

EGE TERMAL OTEL RESTAURANT çalışma prensibi : alkolsüz otel olarak çalışmakta ve aile olan müşterilerine hizmet vermektedir.
Ege Termal Otel
KARAHAYIT
Denizli yöresinin tarihi, Anadolu 'daki en eski uygarlıklara kadar ulaşmaktadır. Kentin kuzeyindeki Beyce Sultan Höyüğü 'ndeki buluntular, Denizli 'nin yazılı tarih öncesini aydınlatmakta ve yerleşme tarihinin Katolik Dönemle başladığını Tunç Çağıyla sürdüğünü göstermektedir. Kuruluş yıllarında Hitit Devletinin etki alanında kalan kent, Batı Anadolu ve Ege ' de yaşanan siyasal olaylara paralel olarak sırasıyla Lidyalılar, Persler, Makedonyalılar, Romalılar ve Bizanslılar denetimine girmiştir. 1070 yılından itibaren 350 yıl süreyle Denizli Türklerle Bizanslılar arasında sık sık el değiştirmiş ve sonunda 1429 yılında kesin olarak Osmanlı topraklarına katılmıştır. Osmanlı Döneminde Aydın Eyaletine bağlı bir sancak olan Denizli 'de 1876 yılında belediye teşkilatı kurulmuştur. Cumhuriyet 'in ilanıyla birlikte Denizli 'nin yönetim biçimi de il merkezi olarak değişmiştir.


ONLINE REZERVASYON
Başvurunuz ön başvuru niteliğindedir. Kesin rezervasyan için telefonla iletişime geçiniz.
aa
  • Ad Soyad
  • E-Posta
  • Telefon
  • Odalarımız
  • Geliş Tarihi
  • Çıkış Tarihi
  • Mesaj
  • Güvenlik Kodu
Ege Termal Otel
PAMUKKALE
Pamukkale Denizli ilçesinde yer almaktadır. Doğal kaynak sularının kirecinden oluşmuş olan büyük bir tepe olan Pamukkale yaklaşık olarak 2700 metre uzunluğunda ve 160 metre yüksekliğindedir. Türkiye’nin en tanınmış doğa güzelliklerinden ve harikalarından biri olan Pamukkale'yi sahip olduğu parlak beyaz rengi sayesinde 20 km kadar uzaktan görmek mümkündür. Pamukkale terasları, kaplıca suyu tarafından çökeltilmiş bir tortullu kayaç olan travertenden oluşur.